Uspešno održan seminar u našem srednjoškolskom centru

25.01.2016. 08:52

U subotu, 23. januara, u Srednjoškolskom centru Singidunum, održan je seminar za direktore, pomoćnike direktora i stručne saradnike osnovnih škola, koji organizuje Univerzitet Singidunum, osnivač naše škole. Tema seminara je bila "Metode, postupci i tehnike prevazilaženja konflikata u procesu obrazovanja", a predavači profesori Univerziteta Singidunum prof. dr Vladimir Džamić, mr Sofija Vukićević i prof. dr Slavko Alčaković.

Seminar za direktore osnovnih skola - slika 1 Seminar za direktore osnovnih skola - slika 2 Seminar za direktore osnovnih skola - slika 3 Seminar za direktore osnovnih skola - slika 4

Dobrodošlicu gostima, učesnicima seminara, poželeo je direktor škole, prof. dr Dragan Živković.

Atmosferu sa događaja možete pogledati ovde.