Učenici na stručnoj praksi na Univerzitetu Singidunum

19.12.2013. 08:01

Učenici trećeg razreda Pravno poslovne škole i maturanti Četrnaeste beogradske gimnazije boravili su od 21. do 25. oktobra 2013. godine na stručnoj praksi, odnosno blok nastavi iz informatike, na Univerzitetu Singidunum.

Đaci odeljenja III/8 i III/9 Pravno poslovne škole pohađali su stručnu praksu pod nazivom "Marketing, komunikacija i useh" na Poslovnom fakultetu u okviru koje su imali predavanja iz oblasti uspešne poslovne komunikacije, poslovne korespondencije, ekonomije znanja, motivacije i uspešnosti, izrade biznis plana, marketinga, debate.

Ova praksa je samo jedna u nizu predavanja održanim učenicima srednjih stručnih škola i gimnazija. Poverenje učenika i nastavnika Beogradskih srednjih škola Univerzitetu Singidunum, predstavlja osnovu za izgradnju jednog kvalitetnog obrazovnog srednjoškolskog obrazovanja u okviru samog Univerziteta.