„Otvorena vrata“ Gimnazije Singidunum

05.06.2014. 07:19

Gimnazija Singidunum otvara svoja vrata svima koji žele da se uvere u odlične uslove obezbeđene za učenje i rad budućih gimnazijalaca. U okviru akcije „Otvorena vrata“ zainteresovani roditelji i učenici imaju priliku da posete Gimnaziju Singidunum, obiđu kabinete i učionice, kao i da dobiju sve potrebne informacije u vezi upisa, uslova školovanja i načina rada škole i nastavnog kadra. Biće nam izuzetno drago da gostima predstavimo ambijent koji će od septembra prvu generaciju učenika motivisati da uče i stvaraju.

Svi zainteresovani za obilazak Gimnazije Singidunum, mogu da se prijave i rezervišu svoj termin putem elektronske pošte na adresu gimnazija@singidunum.ac.rs ili pozivom na broj telefona 065/30-93-269.

Otvorena vrata