Nagrada Brend Lider za prof. Milovana Stanišića

16.05.2013. 07:38

U organizaciji kompanije Mass Media International, u sredu 15. maja 2013. godine u Sava centru je održana 11. Regionalna konferencija "Turističko tržište Jugoistočne Evrope - NOVE RAZVOJNE MOGUĆNOSTI".

Tom prilikom prof. dr Milovan Stanišić, rektor Univerziteta Singidunum i osnivač Gimnazije Singidunum, nagrađen je za izuzetan doprinos u razvoju savremenog visokoškolskog obrazovanja u Srbiji.

Konferenciji je prisustvovalo preko 300 učesnika, koji su predstavljali najznačajnije svetske i regionalne asocijacije i organizacije iz oblasti turizma. Učestvovali su i turoperatori iz Rusije, Turske, Kine, Indije, predstavnici nacionalnih turističkih organizacija iz zemalja regiona Jugoistočne Evrope, obrazovnih ustanova, kompanija koje su najznačajniji nosioci razvoja sektora turizma, finansija, kao i najuticajnijih regionalnih medija.