Međunarodno takmičenje Dabar održava se ove godine uz podršku Srednjoškolskog centra Singidunum

12.02.2016. 08:54

Veliko nam je zadovoljstvo i čast da najavimo takmičenje DABAR, koje će se u saradnji sa Srednjoškolskim centrom Singidunum održati u subotu 20. februara 2016. godine na Univerzitetu Singidunum u Kumodraškoj ulici br. 261a (Bulevar Peka Dapčevića).

DABAR je međunarodno takmičenje iz računarske i informatičke pismenosti za učenike osnovnih i srednjih škola. Glavni cilj takmičenja je da poveća interesovanje učenika za računarstvo i informatiku. Srednjoškolski centar Singidunum, pored tehničke podrške takmičenju, pripremio je prigodne nagrade za pobednike.
Radujemo se susretu sa takmičarima i njihovim nastavnicima i želimo im puno uspeha!

Više o takmičenju saznajte na sledećem linku.