Gimnazija Singidunum na Sajmu obrazovanja Opštine Vračar

28.04.2014. 09:19

Četvrti Sajam obrazovanja za osnovce u organizaciji Opštine Vračar održan je u petak, 25. aprila u svečanoj sali ove beogradske opštine. Preko 25 srednjih škola predstavilo se maturnatima osnovnih škola sa Vračara.

Cilj ovog sajma je, kako su istakli organizatori, da učenicima osmih razreda pomogne pri donošenju odluke o daljem školovanju kroz razgovor i pitanja, kako bi samouvereno krenuli u svet odraslih.

Veliko interesovanje budućih srednjoškolaca, ali i nastavnog osoblja vračarskih osnovnih škola izazvalo je predstavljanje Gimnazije Singidunum. Kroz razgovor sa njima utvrdili smo da su prioriteti učenika, roditelja i nastavnika jednaki prioritetima Gimnazije Singidunum - kvalitetno obrazovanje, sigurnost i bezbednost i adekvatna priprema za dalji tok školovanja.

Sajam obrazovanja opštine Vračar - 2014