Zašto je ovo škola za vaše dete

Poštovani roditelji,

SREDNjOŠKOLSKI CENTAR SINGIDUNUM je prva savremena mešovita srednjoškolska ustanova, u Srbiji i regionu koja u okviru opšteobrazovnog područja rada ima verifikovanu GIMNAZIJU opšteg tipa i dva verifikovana profila u okviru elektrotehničkog područja rada: ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA i ADMINISTRATOR RAČUNARSKIH MREŽA. Centar je nastao iz potrebe da se učenicima omogući nova moderna obrazovna sredina koja će ih na pravi način motivisati da uče i da stvaraju.

Istovremeno, želimo da vi, kao roditelji budete sigurni da su vaša deca na pravom putu.

U odnosu na vaše potrebe i potrebe đaka, a u cilju pružanja kvalitetnog obrazovanja, obezbedili smo izuzetne uslove za naše učenike:

• nastavni kadar sa iskustvom,
  • vaspitanje kao rezultat pažnje i posvećenosti stručnih lica i svih zaposlenih u školi,
  • bezbednost učenika u zaštićenom i sigurnom okruženju,
  • usvajanje primenjivih znanja korišćenjem savremenih nastavnih metoda,
  • razvoj životnih veština učenika kroz Centar za poslovne veštine
  • udobnost u kvalitetno opremljenom prostoru, prilagođenom potrebama učenika za celodnevnim boravkom,
  • korišćenje savremenih tehnologija u nastavnim i vannastavnim aktivnostima,
  • aktivno učenje stranih jezika,
  • raznovrsne vannastavne aktivnosti koje omogućuju učenicima da uče i rade ono što vole, kao i da se bave sportom.

sace deca

Potvrđeni kvalitet UNIVERZITETA SINGIDUNUM, kao osnivača SREDNjOŠKOLSKOG CENTRA i dugogodišnje iskustvo nastavnog kadra, čine nas sigurnim u to da ćemo postavljene ciljeve sa uspehom ostvariti. Na taj način ćemo zajedno sa vama učiniti da vaša deca, naši učenici,  budu spremni da uspešno i samouvereno nastave dalje školovanje.